Fotowoltaika

w Białymstoku z kompleksową obsługą

Stosujemy tylko sprawdzone i najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne. Pomagamy w dobraniu najbardziej optymalnych komponentów,  zakładamy instalacje fotowoltaiczne w Białymstoku i wypełniamy niezbędną dokumentację. Działamy w każdym aspekcie, pomagając Twoim budynkom stać się bardziej ekologicznymi bez względu na to, czy chodzi o dom prywatny czy współdzieloną firmę.

felix-fotowoltaika-dla-domu-firmy-bialystok

Kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania

Fotowoltaika Białystok – montaż i obsługa

FELIX 2 to marka łącząca innowacyjne rozwiązania w zgodzie z ekologią. Liczą się dla nas ludzie i ich komfort. W realizacji tego pomoże sprzyjające środowisko, na które masz wpływ i Ty. Zadbaj komfort życia zarówno swój, jak i przyszłych pokoleń i ciesz się zieloną energią już dziś. Zdecyduj się na długotrwałe zyski nie tylko środowiskowe, ale także finansowe. Wybierz fotowoltaikę Białystok i zmień swoje otoczenie na lepsze.

felix-fotowoltaika-solar-bialystok

Firma Felix specjalizuje się w sprzedaży i montażu urządzeń klimatyzacyjnych, instalacji hydraulicznych oraz systemów wentylacyjnych od 1993 roku. Przez ten czas nasi eksperci zdobywali cenne doświadczenie, które pozwoliło firmie zostać liderem w naszej specjalizacji. Nie spowodowało to jednak, że przestaliśmy się rozwijać – wręcz przeciwnie.

Fotowoltaika Białystok

 

W roku 2019 do naszych usług dodaliśmy sprzedaż, montaż oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Pragniemy zagwarantować naszym klientom wszystko, czego oczekują w tej kwestii, wychodząc naprzeciw ich zróżnicowanym potrzebom. Naszym priorytetem jest kompleksowe i profesjonalne realizowanie projektu. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez okres wieloletniego funkcjonowania na rynku, pozwoliło nam poznać zapotrzebowanie na usługi proekologiczne. Pragniemy wspólnie troszczyć się o środowisko naturalne i finanse naszych klientów. W duchu tych wartości pragniemy zaoferować profesjonalne usługi związane z fotowoltaiką w Białystoku oraz na całym terenie Podlasia. Te piękne, zielone i słoneczne tereny dają możliwość wprowadzenia wielu zmian na lepsze. Zapraszamy do skorzystania z energii pochodzącej z natury i zachęcamy do zamontowania paneli słonecznych w Białymstoku. 

Fotowoltaika Białystok dla domu

Domowa fotowoltaika w Białymstoku składa się głównie z modułów fotowoltaicznych i inwertera, czyli tzw. falownika. Inwerter przekształca prąd stały wytwarzany przez panele słoneczne w zmienny, znajdujący się w domowych gniazdkach. W przypadku, gdy dom znajduje się w bardzo dobrze nasłonecznionym miejscu, możliwa jest nadprodukcja energii. Jednak bez obaw – jeśli posiadasz dostęp do sieci, prądu, którego nie zużyjesz, wróci do Ciebie w sytuacji, kiedy będzie taka potrzeba – podczas bardziej zachmurzonych dni. Możliwość rozliczenia się z dostawcą energii ma wiele plusów i pozwala na oszczędności nawet wtedy, gdy warunki pogodowe sprawiają, że panele działają mniej wydajnie.

Prawidłowe obliczenie zapotrzebowania gospodarstwa domowego na energię pozwoli dobrać odpowiednią wielkość i ilość paneli słonecznych. Moc instalacji fotowoltaicznych należy określić dzięki przeanalizowaniu rocznego zużycia prądu.

Oferujemy darmowy audyt energetyczny pozwalający na zoptymalizowaniu wydatków związanych z zapotrzebowaniem energetycznym, dobór najlepszej jakości komponentów, montaż instalacji z wykonaniem niezbędnych testów oraz szkolenie z wydajnego korzystania z energii słonecznej.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Białymstoku wymaga przede wszystkim specjalistycznej oceny z zakresu  weryfikacji zacienienia, zapotrzebowania na prąd oraz możliwości montażowych. Zajmujemy się także wszelkimi kwestiami związanymi z prowadzeniem dokumentacji. Dzięki jej skrupulatnemu prowadzeniu możliwe jest podłączenie instalacji do sieci, a także otrzymanie dofinansowania. 

Przygotujemy i wypełnimy dla Ciebie niezbędne do uzyskania dofinansowania na instalację fotowoltaiczną dokumenty.

Decyzja dotycząca montażu instalacji fotowoltaicznej w Białymstoku, a także w innych regionach Polski, wiąże się z możliwością uzyskania dofinansowania z aktualnie obowiązujących programów proekologicznych, a także w postaci ulg podatkowych (ulga termomodernizacyjna). Jeśli oprócz paneli fotowoltaicznych zastosujesz w swoim domu także pompę ciepła, pozwoli Ci to osiągnąć wiele innych korzyści, a Twój dom stanie się w pełni ekologiczny.

Zmniejsz swoje rachunki
Zyskaj niezależność energetyczną
Sprzedawaj energię

Najnowsze i najlepsze

moduły fotowoltaiczne na rynku

Sprawdzone i nowoczesne moduły fotowoltaiczne pozwolą uzyskać najwyższą wydajność produkcji przy zachowaniu wszystkich czynników bezpieczeństwa. Zaufaj innowacji i zacznij korzystać z naturalnej energii.

Te wszystkie rozwiązania są w zasięgu Twojej ręki – i to dosłownie!

Wygodna aplikacja monitorująca przedstawi Ci statystyki z pracy poszczególnych paneli fotowoltaicznych. Takie rozwiązanie daje możliwość kontrolowania zużycia energii, a co się z tym wiąże oszacowania kwoty, jaką oszczędzasz.

Nasze innowacyjne systemy fotowoltaiczne zredukują Twoje koszty energii nawet do 90%!

Fotowoltaika Białystok - Nie czekaj i już dziś zacznij produkować swoją niezależną i ekologiczną energię

Skontaktuj się z naszym specjalistą i poznaj wszystkie szczegóły Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej. Zaufaj specjalistom i zastosuj to niezwykle ekologiczne rozwiązanie w swoim domu czy firmie. 

508 280 534

fotowoltaika@phfelix.pl

Zyskaj podwójnie

Do każdej instalacji fotowoltainczej

KLIMATYZATOR GRATIS

Skontaktuj się z nami i zapytaj naszych specjalistów o szczegóły! Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby z zakresu zielonej energii zarówno do domu, jak i firmy.

felix-bialystok-fotowoltaika-klimatyzacja-wentylacja-hydraulika
bialystok-fotowoltaika-dla-biznesu

Fotowoltaika Białystok - dla firm

Poznaj korzyści stosowania systemów fotowoltaicznych w Twoim biznesie. Fotowoltaika dla firmy w Białymstoku może okazać się znakomitym rozwiązaniem pod względem zarówno ekonomicznym, jak i wizerunkowym. Zapewni wyższą rentowność przedsiębiorstwa w dłuższej perspektywie czasu. Przedsięwzięcie to jest doskonałą inwestycją w przyszłość, pozwala na zmniejszenie śladu węglowego, a przede wszystkim posiadanie niemal całkowitej niezależności pod względem energetycznym. Prawidłowe wykonanie w pełni darmowego audytu energetycznego pozwoli na właściwe określenie średniego rocznego zużycia energii. Zastosowane rozwiązanie będzie dzięki temu dobrze dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, zużywając tym samym tyle energii, ile wyprodukują panele.

Wprowadzenie tego rodzaju instalacji fotowoltaicznych w Białymstoku wpływa także na pozytywny wizerunek marki. Działania proekologiczne są bardzo pożądane, szczególnie obecnie, kiedy coraz więcej osób ma świadomość, że bez podjęcia odpowiednich działań surowce naturalne kiedyś się skończą.  

Oprócz tego możesz liczyć na liczne ulgi podatkowe i inne liczne atuty tego rozwiązania:

  • 100% odliczenie VAT i podatku dochodowego
  • Czas zwrotu inwestycji – maksymalnie 3 lata
  • Bardzo wysoka autokonsumpcja
  • Darmowy audyt energetyczny

Tel: 85 675 33 83      Email: biuro@phfelix.pl

2021 PH Felix © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Call Now Button