Klimatyzacja

najnowszej generacji

Najbardziej zaawansowane, renomowane i niezawodne klimatyzatory, montowane przez naszych specjalistów.  Dla Twojego domu i biznesu.

Wiemy, że niektóre systemy klimatyzacji potrafią być zawodne. Upał, trudna do zniesienia temperatura, nieruchome powietrze – próbujesz odpocząć, a klimatyzator nie działa jak należy? Nikt nie lubi takich sytuacji. Dlatego wybierzemy dla Ciebie taki klimatyzator, który na pewno Cię nie zawiedzie, nawet w ekstremalnych warunkach – zaufaj naszemu doświadczeniu, działamy na rynku od prawie 30 lat!

FELIX 2 to eksperci w branży, którzy świadczą usługi od 1993 roku. Naszą misją jest zapewnienie klientom komfortu w domu i w pracy, oferując najlepszą technologię z dziedziny klimatyzacji, a także wentylacji, fotowoltaiki (także dla firm), CO, pomp ciepła czy hydrauliki. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie także w serwisowaniu urządzeń LG. Możemy rozwiązać wiele z Twoich problemów – zrobimy to z pasją i sumiennością. Serwis klimatyzacji (Białystok) to dla nas pestka!

klimatyzatory-klimatyzacja-felix-bialystok

Kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania

Klimatyzacja Białystok – montaż i serwis

Nie dość, że wybierzemy dla Ciebie idealny klimatyzator, to również go zamontujemy – sprawnie i prawidłowo, tak żeby służył Ci przez długie lata. Nie straszne nam żadne rozwiązania systemowe – z każdym stosowanym obecnie mamy duże doświadczenie. Montaż klimatyzacji (Białystok)  a także instalacja systemów klimatyzacji  dla nas żaden problem, a w sytuacjach awaryjnych zawsze możesz liczyć na nasz niezawodny serwis klimatyzacji (Białystok)!

Zamontujemy Twój klimatyzator w domu lub firmie, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Odwiedzający Cię goście lub klienci z pewnością się ucieszą i będą chętnie do Ciebie wracać, a pracownicy docenią poprawę warunków pracy. Ty z kolei będziesz mógł się cieszyć świeżym powietrzem 24 godziny na dobę nawet w najgorętsze, duszne dni. Jeśli interesuje Cię oferta kupna, montażu oraz serwis klimatyzacji (Białystok) – zadzwoń do nas już teraz!

Serwis klimatyzacji Białystok

Wiemy, jak ważnym systemem w domu jest dobra klimatyzacja. Białystok, choć nie jest bardzo ciepłym miastem, także potrafi zaskoczyć wysokimi temperaturami. Co więcej, prawidłowa cyrkulacja powietrza w domu czy w biurze to często czynnik mocno oddziałujący na samopoczucie. Zepsucie się klimatyzatora potrafi przynieść nieoczekiwane, przykre skutki. W końcu kto z nas funkcjonuje dobrze w bardzo wysokich temperaturach?

Jeżeli borykasz się z takim problemem, koniecznie odwiedź nasz serwis klimatyzacji (Białystok). Nasi specjaliści przeprowadzą odpowiednią diagnostykę i postarają się jak najszybciej naprawić usterkę. Nie chcemy, żeby wysokie temperatury przeszkodziły Ci w codziennych czynnościach, czasie wolnym spędzanym ze znajomymi czy pilnych obowiązkach, od których wykonania zależy Twoja kariera. Cenimy Twój czas.

Nasz serwis klimatyzacji (Białystok) naprawia nawet skomplikowane usterki, ale zajmiemy się też każdą najdrobniejszą – naprawimy Twój klimatyzator kompleksowo, żeby działał jak nowy.

Klimatyzacja Białystok – co znajdziesz w naszej ofercie?

Przede wszystkim przedstawiamy starannie przygotowaną ofertę wysokiej jakości klimatyzatorów. Jako specjaliści znamy się na rzeczy i potrafimy dobrać taki model urządzenia do indywidualnych potrzeb, który będzie Ci dobrze służyć przez długie lata. Oferujemy także profesjonalny montaż klimatyzacji (Białystok) i nawet 300 km poza nim – nasze usługi są kompleksowe. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Proponujemy różnorodne rozwiązania systemowe w zależności od preferencji i potrzeb. Są to między innymi klimatyzatory ścienne, kasetonowe czy przypodłogowo-sufitowe, a także kanałowe. W naszej ofercie nie zabrakło również klimatyzatorów multi, multi V i VRV. Nie wiesz, które rozwiązanie z zakresu klimatyzacji jest dla Ciebie najlepsze? Nie martw się – chętnie Ci doradzimy!

Montaż klimatyzacji Białystok – cena i czego się po niej spodziewać?

W FELIX 2 sami korzystamy z dobrej klimatyzacji i bardzo ją sobie cenimy. Odpowiednio serwisowana i poddawana regularnej konserwacji wpływa pozytywnie na samopoczucie, pozwalając nam zdrowo funkcjonować nawet w upalne dni – jest wręcz wskazana alergików i astmatyków, poniewaz dzięki odpowiednim filtrom wyłapuje pyłki z powietrza. Dodatkowo odpowiednia klimatyzacja ułatwia pozbycie się wilgoci z pomieszczeń.

Montaż klimatyzacji (Białystok) nie ma przed nami żadnych tajemnic. Chętnie zajmiemy się montażem klimatyzacji (Białystok) także w Twoim domu lub firmie. Dobry klimatyzator sprawi, że domownicy odetchną z ulga w lecie, klienci miło Cię zapamiętają, a pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki bardziej wydajnie. Odwiedź nasz profesjonalny serwis klimatyzacji (Białystok) albo zadzwoń już teraz! Pracujący u nas specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, a cena usługi pozytywnie Cię zaskoczy. Jeśli interesuje Cię montaż klimatyzacji (Białystok) – skontaktuj się z FELIX 2!

Klimatyzacja Białystok - Naszym Klientom proponujemy, w zależności od potrzeb, różne rozwiązania systemowe:

  • ścienne
  • kasetonowe
  • klimatyzatory multi
  • przypodłogowo-sufitowe / podstropowe
  • kanałowe
  • multi V / VRV

Stworzyliśmy tak szeroką i bogatą ofertę klimatyzatorów, abyś mógł wybrać odpowiedni model dla siebie. Wybierz klimatyzację z montażem i serwisem w Białymstoku. Razem tworzymy dobry klimat.

Tel: 85 675 33 83      Email: biuro@phfelix.pl

2021 PH Felix © Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by: Kubala Projects

Call Now Button